2/9/17 Update
Team Rankings:
1. Father Ryan
2. McCallie
3. Christian Brothers
4. Baylor
5. MBA
6. Brentwood Academy
7. BGA
8. MUS
106-
1. Clayton Pettway (Baylor)
2. Paul Killian (Ryan)
3. Eddie Suh (McCallie)
4. Gehrig Salvaggio (CBHS)
5. Maverick Rorie (Briarcrest)
6. Frank Perazinni (MBA)
113-
1. Christian Simpson (Ryan)
2. John Pettway (Baylor)
3. Alex Whitworth (McCallie)
4. Carlo Guinocor (MUS)
5. Adam Garfinkle (MBA)
6. Jackson Herring (CBHS)
120-
1. Gabriel Elkin (MBA)
2. Zach Ward (McCallie)
3. Luke Collins (Baylor)
4. Dalton Kilpatrick (St. Ben)
5. Connor Galvez (Ensworth)
6. Tyler Lubin (CBHS)
126-
1. Raymond Eason (Ryan)
2. Joseph Tarquine (MBA)
3. Zack Tieng (Knox Webb)
4. Haden Hardine (Baylor)
5. David Carnahan (DCA)
6. Ty Reed (BGA)
132-
1. Brock Herring (McCallie)
2. Michael Elkin (MBA)
3. Robert Griggs (CBHS)
4. Gerard Bullock (Ensworth)
5. Joey Vogelpohl (Ryan)
6. Logan Spell (Brentwood Ac)
138-
1. Austin Atchley (Baylor)
2. John Glover (MBA)
3. Victor Ortale (Ensworth)
4. Connor Rasberry (CBHS)
5. Matthew Doucette (St. George)
6. Jacob Roberts (McCallie)
145-
1. Trevor Brown (CBHS)
2. Alex Atchley (Baylor)
3. Bryce Whittman (MBA)
4. Thomas Sell (McCallie)
5. Conner Mitchell (BGA)
6. Brett Newman (Briarcrest)
152-
1. Eli King (Ryan)
2. Ethan Dendy (McCallie)
3. Jake Knaff (MUS)
4. Matthew Wigley (CBHS)
5. Furman Jones (Brentwood Ac)
6. Kolton Grimsley (BGA)
160-
1. Mason Reiniche (Baylor)
2. Perry Matthews (MBA)
3. Drew Nicholson (CBHS)
4. Russell Barry (McCallie)
5. Thomas Wells (MUS)
6. Houston Crouch (Ryan)
170-
1. Tommy Brackett (CBHS)
2. Riley Westlake (Baylor)
3. Hayden Rowland (McCallie)
4. Thomas Butler (Brentwood Ac)
5. Anthony Hagey (Ryan)
6. Clay Garstin (MBA)
182-
1. Khamari Whimper (Baylor)
2. Judah Duhm (McCallie)
3. Andrew Wesnoske (Ryan)
4. Ian Tiatia (Briarcrest)
5. Erik Richardson (MUS)
6. Dominic Fisher (MBA)
195-
1. George Hooker (Ryan)
2. Keegan Jones (CBHS)
3. Braden Murphy (Brentwood Ac)
4. Nathaniel Taylor (Ensworth)
220-
1. Greyson Walthall (CBHS)
2. Max Schott (Brentwood Ac)
3. Tyree Tolliver (Baylor)
4. Josiah Fohhoum (Briarcrest)
5. Eli Christenbury (MUS)
6. Wyeth Patton (MBA)
285-
1. River Henry (McCallie)
2. Airin Spell (Brentwood Ac)
3. Patrick Healy (CBHS)
4. Tymon Mitchell (FRA)
5. Alex Green (Briarcrest)
6. Ryan Jackson (Friendship Chr)
1/16/17 Update
106-
1. Paul Killian (Ryan)
2. Gehrig Salvaggio (CBHS)
3. Maverick Rorie (Briarcrest)
4. Frank Perazinni (MBA)
5. Ethan Rhoden (FRA)
6. Clayton Pettway (Baylor)
113-
1. James Killian (Ryan)
2. John Pettway (Baylor)
3. Carlo Guinocor (MUS)
4. Adam Garfinkle (MBA)
120-
1. Christian Simpson (Ryan)
2. Joseph Tarquine (MBA)
3. Dalton Kilpatrick (St. Ben)
4. Connor Galvez (Ensworth)
126-
1. Gabriel Elkin (MBA)
2. Zack Tieng (Knox Webb)
3. Haden Hardine (Baylor)
4. David Carnahan (DCA)
132-
1. Raymond Eason (Ryan)
2. Brock Herring (McCallie)
3. Robert Griggs (CBHS)
4. Gerard Bullock (Ensworth)
138-
1. Austin Atchley (Baylor)
2. Victor Ortale (Ensworth)
3. Connor Rasberry (CBHS)
4. Matthew Doucette (St. George)
145-
1. Trevor Brown (CBHS)
2. Alex Atchley (Baylor)
3. Blake Andrews (MBA)
4. Brett Newman (Briarcrest)
152-
1. Eli King (Ryan)
2. Bryce Whittman (MBA)
3. Jake Knaff (MUS)
4. Thomas Sell (McCallie)
160-
1. Ethan Dendy (McCallie)
2. Mason Reiniche (Baylor)
3. Perry Matthews (MBA)
4. Thomas Wells (MUS)
170-
1. Tommy Brackett (CBHS)
2. Riley Westlake (Baylor)
3. Thomas Butler (Brentwood Ac)
4. Anthony Hagey (Ryan)
182-
1. Khamari Whimper (Baylor)
2. Judah Duhm (McCallie)
3. Andrew Wesnoske (Ryan)
4. Ian Tiatia (Briarcrest)
195-
1. George Hooker (Ryan)
2. Keegan Jones (CBHS)
3. Braden Murphy (Brentwood Ac)
4. Nathaniel Taylor (Ensworth)
220-
1. Greyson Walthall (CBHS)
2. Tyree Tolliver (Baylor)
3. Josiah Fohhoum (Briarcrest)
4. Eli Christenbury (MUS)
285-
1. River Henry (McCallie)
2. Airin Spell (Brentwood Ac)
3. Patrick Healy (CBHS)
4. Tymon Mitchell (FRA)
5. Alex Green (Briarcrest)
6. Ryan Jackson (Friendship Chr)
106-
1. Paul Killian (Ryan)
2. Gehrig Salvaggio (CBHS)
3. Maverick Rorie (Briarcrest)
4. Frank Perazinni (MBA)
113-
1. James Killian (Ryan)
2. John Pettway (Baylor)
3. Carlo Guinocor (MUS)
4. Adam Garfinkle (MBA)
120-
1. Christian Simpson (Ryan)
2. Joseph Tarquine (MBA)
3. Dalton Kilpatrick (St. Ben)
4. Connor Galvez (Ensworth)
126-
1. Gabriel Elkin (MBA)
2. Zack Tieng (Knox Webb)
3. Haden Hardine (Baylor)
4. David Carnahan (DCA)
132-
1. Raymond Eason (Ryan)
2. Brock Herring (McCallie)
3. Robert Griggs (CBHS)
4. Gerard Bullock (Ensworth)
138-
1. Austin Atchley (Baylor)
2. Victor Ortale (Ensworth)
3. Connor Rasberry (CBHS)
4. Matthew Doucette (St. George)
145-
1. Trevor Brown (CBHS)
2. Alex Atchley (Baylor)
3. Blake Andrews (MBA)
4. Brett Newman (Briarcrest)
152-
1. Eli King (Ryan)
2. Bryce Whittman (MBA)
3. Jake Knaff (MUS)
4. Thomas Sell (McCallie)
160-
1. Ethan Dendy (McCallie)
2. Mason Reiniche (Baylor)
3. Perry Matthews (MBA)
4. Thomas Wells (MUS)
170-
1. Tommy Brackett (CBHS)
2. Riley Westlake (Baylor)
3. Thomas Butler (Brentwood Ac)
4. Anthony Hagey (Ryan)
182-
1. Khamari Whimper (Baylor)
2. Judah Duhm (McCallie)
3. Andrew Wesnoske (Ryan)
4. Ian Tiatia (Briarcrest)
195-
1. George Hooker (Ryan)
2. Keegan Jones (CBHS)
3. Braden Murphy (Brentwood Ac)
4. Nathaniel Taylor (Ensworth)
220-
1. Greyson Walthall (CBHS)
2. Tyree Tolliver (Baylor)
3. Josiah Fohhoum (Briarcrest)
4. Eli Christenbury (MUS)
285-
1. River Henry (McCallie)
2. Airin Spell (Brentwood Ac)
3. Patrick Healy (CBHS)
4. Tymon Mitchell (FRA)
5. Alex Green (Briarcrest)
6. Ryan Jackson (Friendship Chr)